top of page

הספרים שלי

ספר הוא יצירה שלמה של תוכן, תחושה, חוויה משמעותית של קורא/ת. אנחנו חיים בעידן של המון טקסט בכל מקום, אך יש משהו בספר שמאגד בצורה שיטתית ורצינית, מרובת מחשבה של כמה אנשים ביחד (כותב/ת, עורכ/ת, מעצב/ת ועוד) רעיונות חשובים שהם פה לשנים כדי להעמיק ולהשאר. 

הספרים 

חדש!!! מאי 2024: העצמאים - עסק של אדם אחד (בהוצאת "כתר")
כ -13%  מהאנשים, בארץ ובעולם המערבי, בוחרים לעבוד כעצמאים ולסלול את הדרך לגמרי לבד. מה מאפיין את העצמאיים במאה ה -21? מה מניע אנשים לבחור בעצמאות? האם עצמאות היא רק סידור טכני או משהו רגשי ועמוק הרבה יותר? 

זהו ספר חלוצי המיועד לעצמאים ומן הבודדים בעולם שעוסקים בנושא. מעט מאד ידוע על עצמאים, זאת על אף שיותר מחצי מהעסקים בישראל ובעולם המערבי הם עסק של אדם אחד: מעצבים, אדריכליות, מורות דרך, מתכנתים, קוסמטיקאיות ורבים נוספים שיוצאים מהמסלול התעסוקתי המקובל. דרך מחקר אקדמי ייחודי, ראיונות עם עצמאים, תיאורי מקרים וכלים מעשיים מהקליניקה נרקם ספר פרקטי, תיאורטי ורגשי גם יחד. לאורר פרקיו נחשפת העצמאות כתופעה אנושית מרתקת ועדכנית, בעת הזו יותר מתמיד.
באתר כתר, אתר עברית , ובכל רשתות וחנויות הספרים

 

כריכה עצמאים סופית.jpg

 

יומן עוזר אישי - יוצא לאור כבר 11 שנים! 
עוזר אישי הוא יומן ביצועי הממוקד במשימות היוצא לאור כבר 11 שנים. כלי לניהול זמן יעיל וממכר:)

בעוד ביומנים רגילים ישנה רק עמודה לכל יום עם לו”ז לפגישות, בעוזר אישי ישנם 5 אזורי תכנון בשבוע  – משימות להיום, משימות לשבוע, הכי חשוב השבוע, לו”ז ופגישות ומשימות לשבועות הבאים. כמו כן מכיל היומן תכנון חודשי נוח, טיפים וכתבות בניהול זמן, פריסה שנתית, זמני הדלקת נרות, חופשות בית ספר ועוד. יצרתי את היומן מאחר ולא מצאתי כלי כזה עבור המטופלים שלי ועבורי, ושמחתי לגלות שרבים כל כך מצאו אותו שימושי ומוצלח. עוזר אישי נמכר בסטימצקי, צומת ספרים וכן נמכר בהפצה מוסדית לאורך השנים לטכניון, אוניברסיטת ירושלים, סמינר הקיבוצים, מכללת אורנים, חברות תרופות, הסתדרות הפסיכולוגים ועוד ועוד.

168 שעות של הפרעת קשב/טל קפלינסקי וד"ר ירדן לוינסקי
רב מכר! זהו המדריך הישראלי המקיף הראשון על הפרעת קשב אצל מבוגרים. בספר תמצאו כלים, עצות מעשיות, מידע מבוסס ותשובות לשאלות חשובות ששאלו אותנו מאות מטופלים עם הפרעת קשב שעבדנו עימם. חברנו יחד - מאמנת קשב וריכוז בכירה ופסיכיאטר מומחה כדי לכתוב את הספר שהיינו רוצים לתת למטופלים שלנו. הספר קריא מאד ומעוצב בצורה שתקל את הקריאה. קיים גם בגרסה דיגיטלית באתר "עברית".

המהדורה הראשונה של הספר יצאה ב -2014 ונמכרה תוך 3 חודשים, לאחריה קפצנו במהירות להדפסה שלישית, רביעית וחמישית. הספר זכה לביקורת מצויינות, הן בתקשורת והן על ידי הקוראים הרבים. המלצות על הספר כאן בתחתית העמוד. עוד על הספר באתר הספר.

WhatsApp Image 2021-12-28 at 12.24_edited.jpg

” למרות שהנושא לא חדש לי, ובכמה נושאים אפשר היה אולי להרחיב יותר, אני חושב ש”168 שעות” עזר לי להבין טוב יותר את עצמי וכל מיני אנשים שאני מכיר, כולל בני משפחה. לא תמיד ספר זה הפתרון – אבל נדמה לי שאני הולך לקנות לפחות עוד שניים או שלושה עותקים.”

שוקי גלילי 

“קראתי את ספרכם “168 שעות של הפרעת קשב” בענין רב. הנסיון שלכם להרים את אבני הדרך אחת-אחת השלימה לי עוד פרטים בתמונה הכוללת של הענין.”

תמי

“אני בדרך כלל לא חסידה גדולה של ספרי יעוץ/ הדרכה וככה, בטח לא בעניינים שאני משוכנעת שאני יודעת הכי טוב, כי אין חכם כבעל נסיון וכו, א ב ל הספר הזה עושה סדר ( מסויים) בבאלאגן בדרך יעילה, בגובה העינים, ממקום שמבין ב א מ ת, ויש בו משהו מרגיע…”

חלי גולדנברג 

“לפני כשבוע רכשתי את הספר “168 שעות של הפרעת קשב”, ובעקבות הקריאה בו הבנתי שאולי הגיע הזמן להתייחס לבעיה שלי ברצינות רבה יותר.”

שי

“ספר מצויין שאני חושב שהוא ספר חובה לכל מי שמתמודד עם הפרעת הקשב והריכוז. זהו הספר הראשון שאני קורא בנושא (וקראתי לא מעט) שגרם לי להרגיש שהוא מדבר עליי, שהוא מכיר אותי, שהוא יודע בדיוק מה קורה לי שם בתוך הקופסא. אני ממליץ עליו בחום, הוא יעשה לכם סדר.

אורי שקד 

“מאוד מאוד נהניתי מהספר, הוא נפלא! מעכשיו אמליץ עליו ללקוחותיי (מופרעי הקשב, שזה הרוב הגדול :)”

טל

"ספר מאד מאד מועיל, יעיל, קריא שבאמת יכול לעזור למי שזקוק לעזרה… זה ספר מעולה! כל מי שמרגיש שיש לו בעיות שנוגעות או גובלות בהפרעת קשב במבוגרים תקשיבו – זה ספר מאד מאד מומלץ ופרקטי. אני באמת באמת ממליצה כדאי, כדאי". 
ורדה רזיאל ג'קונט

“אספתי את הספר לפני שעתיים. בחרתי לי בית קפה שקט במטרה לרפרף 5 דקות, שהתגלגלו לשעה וחצי… הרגשתי שהספר שלכם מדבר בזהירות, מעלה אפשרויות ולא חושש מסימני שאלה והכרה במגבלות (ועם זאת – נותן עצות פרקטיות ומידע בעל ערך).”

שרון

“ספר מיוחד במינו – קראתי את ספרכם “168 שעות” ומאד מאד התפעלתי….כל מילה בספר קלעה למטרה. מרגיש שהספר פתח לי אפיקים חדשים לעזור לעצמי בחיים”.

מיכאל

“קראתי את הספר…  מדהים!  איכותי ביותר בעיני, מתנה אמיתית למי שמתמודד עם הפרעת קשב. ממש ממש כיפי בחוויה, מקיף- אני מורידה את הכובע.”

ענבל

“זהו ספר מצוין, ערוך טוב ומאוד פרקטי. תודה רבה

אורן

במיוחד בשביל אנשים כמונו, "דחיינים כפייתיים", אני ממליצה על- "עוזר אישי ". היומן הוא פרי פיתוחה של טל קפלינסקי – מתאים לי בדיוק. גם אחרי שנים בהן ניסיתי אין ספור יומנים, בשלל גוונים וסוגים עם מיני תמריצים, זה תמיד היה נגמר בכישלון, ובית הקברות ליומנים שלי הלך וגדל. "עוזר אישי" הוא באמת יומן חכם, מעוצב בצורה פשוטה, נקיה ופרקטית, שעונה על הצרכים שלי. הנה לכם הזדמנות – והיא אפילו לא עולה הרבה. אחרי הכל בזכותו הספקתי את המשימה הזאת…

השנה אני השתמשתי ביומן שלך והוא מאד עזר לי, הייתי רוצה שכל הצוות שלי ייעזר בו. 

קשה לי לתאר כמה דבר "פשוט" לכאורה, כמו יומן מתוכנן נכון, יכול להשפיע כל כך על החיים.כל השנים, השתמשתי ביומנים של התעשיה האוירית או כל מיני יומנים שבד"כ קיבלתי ללא תשלום, אבל הסידור והארגון, רשימות המטלות בצורות וסגנונות שונים, כמו שיש אצלך, ממש מארגנים לי

את החיים.  אז כאן אני רוצה לומר לך הרבה תודה
דורית

"פשוט המצאה גאונית"
עפר

שמעתי המון המלצות על היומן הזה ועל יעילותו והוא אכן מאוד נח ויעיל

היומן שלך הציל אותי בשנה שעברה, הצלחתי לקבוע יעדים חודשיים ושבועיים, לעמוד בהם והכי חשוב – לזכור אותם ולהיות ממוקד במשימות הרלוונטיות ולא באלו שפתאום קופצים לי לראש

אמרי

רציתי להודות לך ולברך אותך על היוזמה להוצאת "עוזר אישי". התחלתי לעבוד איתו ובאמצעותו הצלחתי ליצור שינוי משמעותי בניהול הזמן  ובמילוי משימות ואני ממש לא זזה בלעדיו. המלצתי על היומן למטופלים ואני רואה שיפור משמעותי אצל כולם. 

עוזר אישי copy.jpg
bottom of page