top of page
WhatsApp Image 2019-03-16 at 15.03_edited.jpg

יומן עוזר אישי  

עוזר אישי הוא יומן ביצועי הממוקד במשימות, יומן מעשי שיוצא כבר 10 שנים. הוא פשוט, יעיל וממכר:)

בעוד ביומנים רגילים ישנה רק עמודה לכל יום עם לו”ז לפגישות, בעוזר אישי ישנם 5 אזורי תכנון בשבוע  – משימות להיום, משימות לשבוע, הכי חשוב השבוע, לו”ז ופגישות ומשימות לשבועות הבאים. כמו כן מכיל היומן תכנון חודשי נוח, טיפים וכתבות בניהול זמן, פריסה שנתית, זמני הדלקת נרות, חופשות בית ספר ועוד.

יצרתי את היומן מאחר ולא מצאתי כלי כזה עבור המטופלים שלי ועבורי, ושמחתי לגלות שרבים כל כך מצאו אותו שימושי ומוצלח.

עוזר אישי יוצא זו השנה העשירית (!) ונמכר בעשרות אלפי עותקים באינטרנט, בסטימצקי ובצומת ספרים וכן למוסדות כמו – הטכניון, אוניברסיטת ירושלים, סמינר הקיבוצים, מכללת אורנים, חברות תרופות וכו’.

רכישה באתר

לוחצים על "הוסף לסל הקניות" המסומן בצהוב פה משמאל ורוכשים בקלות ומהירות. אפשר לשלם בכרטיס אשראי או בפייפל.

לתשומת לבכם:

  •  מדי לאחר הרכישה תקבלו למייל אישור על התשלום וחשבונית.

  •  היומן יגיע אליכם כעבור 4-10 ימי עסקים בדואר. תקבלו פתק לאיסוף חבילה.

  •  אנא רשמו את הכתובת המדוייקת שלכם, רצוי להקליד בעברית

  •  השם שתקלידו הוא השם שיופיע בחשבונית. לאלו שהשם חשוב להם – אנא שימו לב בהקלדה.
    לא נוכל להוציא חשבוניות חלופיות.

  •   רצוי מאד לרכוש בכרטיס אשראי בינלאומי. עובד יותר טוב באבטחה של פייפל.

  •  בכל שאלה פנו אלינו help.ozer.ishi@gmail.com

PayPal ButtonPayPal Button
עוזר אישי copy.jpg
יומן פתוח.png

לוז ופגישות

משימות להיום

הכי חשוב השבוע

משימות לשבוע

מקום לשרבוט

קשה לי לתאר כמה דבר "פשוט" לכאורה, כמו יומן מתוכנן נכון, יכול להשפיע כל כך על החיים.כל השנים, השתמשתי ביומנים של התעשיה האוירית או כל מיני יומנים שבד"כ קיבלתי ללא תשלום, אבל הסידור והארגון, רשימות המטלות בצורות וסגנונות שונים, כמו שיש אצלך, ממש מארגנים לי את החיים.  אז כאן אני רוצה לומר לך הרבה תודה! דורית ב. 

טל שלום, רציתי להודות לך ולברך אותך על היוזמה להוצאת "עוזר אישי". התחלתי לעבוד עם היומן בספטמבר ובאמצעותו הצלחתי ליצור שינוי משמעותי בניהול הזמן  ובמילוי משימות ועבורי הוא ממש "עוזר אישי חכם". אני ממש לא זזה בלעדיו. אני עו"ס קלינית ופסיכותרפיסטית  המלצתי על היומן למטופלים ואני רואה שיפור משמעותי אצל כולם. אז המון תודה ואני מקווה שתמשיכי להוציא אותו בשנים הבאות.

הילה

"תכל'ס, אין על נייר ועיפרון. תודו. "העוזר האישי" הוא יומן מודפס. כן, כאלה שכבר חשבנו שנכחדו מן העולם. היחודיות שלו היא שהוא מתוכנן אחרת ממה שאנחנו רגילים לראות ביומן רגיל…. בתור אחת שמכורה לרשימות, ההמצאה הזו היא בדיוק התחליף המתקדם יותר למחברת, שאני סוחבת לכל מקום. גם עיצובו של היומן, קליל, נקי ורענן, עושה חשק להשתמש בו. אני מתחילה את שלי ממש משבוע הבא. עכשיו תורכם".

home in style

השבוע, הלכתי לחפש לי יומן לשנה הבאה…חיפשתי, חיפשתי ואז צד את עיני היומן:"עוזר אישי חכם כמו שיומן צריך להיות!" דפדפתי בו מעט, ואחרי כשלוש דקות, החלטתי שזה היומן בשבילי – כאילו נתפר למידותי. …כתבתי את הרשומה רק בשל התלהבותי מהמותר – אין לי ולא יהיו לי כל רווחים מהמוצר. אני מקווה מאד שהיומן יעזור לי ולאנשים כמוני – לניהול זמן טוב ייותר ולמניעת ה"שכחת

אתר סלונה

במיוחד בשביל אנשים כמונו, "דחיינים כפייתיים", אני ממליצה על- "עוזר אישי ". היומן הוא פרי פיתוחה של טל קפלינסקי – מתאים לי בדיוק. גם אחרי שנים בהן ניסיתי אין ספור יומנים, בשלל גוונים וסוגים עם מיני תמריצים, זה תמיד היה נגמר בכישלון, ובית הקברות ליומנים שלי הלך וגדל. "עוזר אישי" הוא באמת יומן חכם, מעוצב בצורה פשוטה, נקיה ופרקטית, שעונה על הצרכים שלי. הנה לכם הזדמנות – והיא אפילו לא עולה הרבה. אחרי הכל בזכותו הספקתי את המשימה הזאת…

אתר מרמדלה , גל אנג'ל

"אני ממליצה על יומן שנתי חדש וייחודי, שפותח במשך שנים ע"י טל קפלינסקי – מומחית לאימון וטיפול קוגנטיבי. יומן מיוחד שיסדר לכם את הראש, בדוק!"  

כל כך שמחתי לראות שמישהו סוף סוף בנה יומן כפי שהוא צריך להיות ויש מקום לכל התכנונים והדברים הכלליים. הרגשתי צורך להודות לך באופן אישי. אז תודה! (לימור ר)הילה

רציתי להגיד שאני מוקסמת מהיומן. זאת שנה שניה שאני קונה אותו לעצמי ולכל מכריי (זה לא זול) וגם ממליצה לכל אחד שיוצא לי. היוזמה מבורכת וגם היומן כי אני מאוד בררנית ביומנים. 

שמעתי המון המלצות על היומן הזה ועל יעילותו והוא אכן מאוד נח ויעיל.
(אסתר ע.)

היומן שלך הציל אותי בשנה שעברה, הצלחתי לקבוע יעדים חודשיים ושבועיים, לעמוד בהם והכי חשוב – לזכור אותם ולהיות ממוקד במשימות הרלוונטיות ולא באלו שפתאום קופצים לי לראש (אמרי.א)

חייבת לציין כי אני מאד שמחה שרכשתי את היומן. הוא מסודר מאד, ואכן מתאים לצרכיי (השנה אני השתמשתי ביומן שלך והוא מאד עזר לי, הייתי רוצה שכל הצוות שלי ייעזר בו. מרגלית פ

bottom of page