הספר יצא לאור באפריל 2014! כל הפרטים עליו באתר הספר

זהו המדריך הישראלי המקיף הראשון על הפרעת קשב וריכוז במבוגרים. קראנו לו “168 שעות של הפרעת קשב” (7 כפול 24, כלומר כל השעות בשבוע) שהרי הפרעת קשב נוכחת בכל תחומי החיים: בעבודה, בזוגיות, בלימודים, בהתנהלות הכלכלית, בהורות, אפילו בשינה.

את הספר כתבנו יחד, הפסיכיאטר ד”ר ירדן לוינסקי ואנוכי טל קפלינסקי , מתוך מטרה לכתוב את הספר שהיינו רוצים לתת למטופלים שלנו. חשוב לנו שאנשים המתמודדים עם הפרעת קשב, בני משפחה ובני זוג וכן אנשי מקצוע שהנושא רלוונטי עבורם יכירו את אבני היסוד שהשתדלנו לקבץ כאן. שמנו דגש על עיצוב המקל על הקריאה ועל סגנון ידידותי.

בספר תמצאו כלים, עצות מעשיות, מידע מבוסס ותשובות לשאלות חשובות ששאלו אותנו מאות מטופלים עם הפרעת קשב שעבדנו עמם.

 ניתן לרכוש אותו בחנויות הספרים ברחבי הארץ ובאתרי האינטרנט של סטימצקי וצומת ספרים. המחיר אחיד בכל מקום. לכתבות בתקשורת על הספר – כנסו לאתר www.168..co.il

:הספר קיבל שלל ביקורות נהדרות בתקשורת , מאנשי מקצוע ובציבור

ורדה רזיאל ז’קונט על הספר: “ספר מאד מאד מועיל, יעיל, קריא שבאמת יכול לעזור למי שזקוק לעזרה… מאד מומלץ ופרקטי.

ספר מיוחד במינו – קראתי את ספרכם “168 שעות” ומאד מאד התפעלתי….כל מילה בספר קלעה למטרה. מרגיש שהספר פתח לי אפיקים חדשים לעזור לעצמי בחיים”. (מיכאל)

אורי שקד: “ספר מצויין שאני חושב שהוא ספר חובה לכל מי שמתמודד עם הפרעת הקשב והריכוז. זהו הספר הראשון שאני קורא בנושא (וקראתי לא מעט) שגרם לי להרגיש שהוא מדבר עליי, שהוא מכיר אותי, שהוא יודע בדיוק מה קורה לי שם בתוך הקופסא. אני ממליץ עליו בחום, הוא יעשה לכם סדר.

שוקי גלילי: ” למרות שהנושא לא חדש לי, ובכמה נושאים אפשר היה אולי להרחיב יותר, אני חושב ש”168 שעות” עזר לי להבין טוב יותר את עצמי וכל מיני אנשים שאני מכיר, כולל בני משפחה. לא תמיד ספר זה הפתרון – אבל נדמה לי שאני הולך לקנות לפחות עוד שניים או שלושה עותקים.”

חלי גולדנברג : “אני בדרך כלל לא חסידה גדולה של ספרי יעוץ/ הדרכה וככה, בטח לא בעניינים שאני משוכנעת שאני יודעת הכי טוב, כי אין חכם כבעל נסיון וכו, א ב ל הספר הזה עושה סדר ( מסויים) בבאלאגן בדרך יעילה, בגובה העינים, ממקום שמבין ב א מ ת, ויש בו משהו מרגיע…

“זהו ספר מצוין, ערוך טוב ומאוד פרקטי. תודה רבה (אורן)

“קראתי את הספר… מדהים! איכותי ביותר בעיני, מתנה אמיתית למי שמתמודד עם הפרעת קשב. ממש ממש כיפי בחוויה, מקיף- אני מורידה את הכובע.” (ענבל)

“קראתי את ספרכם “168 שעות של הפרעת קשב” בענין רב. הנסיון שלכם להרים את אבני הדרך אחת-אחת השלימה לי עוד פרטים בתמונה הכוללת של הענין.” (תמי)

“אספתי את הספר לפני שעתיים. בחרתי לי בית קפה שקט במטרה לרפרף 5 דקות, שהתגלגלו לשעה וחצי… שהספר שלכם מדבר בזהירות, מעלה אפשרויות ולא חושש מסימני שאלה והכרה במגבלות (ועם זאת – נותן עצות פרקטיות ומידע בעל ערך).” (שרון)

“לפני כשבוע רכשתי את הספר “168 שעות של הפרעת קשב”, ובעקבות הקריאה בו הבנתי שאולי הגיע הזמן להתייחס לבעיה שלי ברצינות רבה יותר.”(שי)

מאוד מאוד נהניתי מהספר, הוא נפלא! מעכשיו אמליץ עליו ללקוחותיי (מופרעי הקשב, שזה הרוב הגדול :))” (טל)