עוזר אישי הוא יומן ביצועי הממוקד במשימות, יומן מעשי, הקיים  בשלושה גדלים. בעוד ביומנים רגילים ישנה רק עמודה לכל יום עם לו”ז לפגישות, בעוזר אישי ישנם 5 אזורי תכנון בשבוע  – משימות להיום, משימות לשבוע, הכי חשוב השבוע, לו”ז ופגישות ומשימות לשבועות הבאים. כמו כן מכיל היומן תכנון חודשי נוח, טיפים וכתבות בניהול זמן, פריסה שנתית, זמני הדלקת נרות, חופשות בית ספר ועוד.

יצרתי את היומן מאחר ולא מצאתי כלי כזה עבור המטופלים שלי ועבורי, ושמחתי לגלות שרבים כל כך מצאו אותו שימושי ומוצלח.

עוזר אישי יוצא זו השנה השביעית ונמכר בעשרות אלפי עותקים באינטרנט, בסטימצקי ובצומת ספרים וכן למוסדות כמו – הטכניון, אוניברסיטת ירושלים, סמינר הקיבוצים, מכללת אורנים, חברות תרופות וכו’.

עוד על עוזר אישי באתר היומן
www.ozer-ishi.com

כמה פידבקים משמחים שקיבלתי במייל בשנים האחרונות:

קשה לי לתאר כמה דבר “פשוט” לכאורה, כמו יומן מתוכנן נכון, יכול להשפיע כל כך על החיים. כל השנים, השתמשתי ביומנים של התעשיה האוירית או כל מיני יומנים שבד”כ קיבלתי ללא תשלום, אבל הסידור והארגון, רשימות המטלות בצורות וסגנונות שונים, כמו שיש אצלך, ממש מארגנים לי את החיים.  אז כאן אני רוצה לומר לך הרבה תודה! (דורית ב. 15.11.12)

חייבת לציין כי אני מאד שמחה שרכשתי את היומן. הוא מסודר מאד, ואכן מתאים לצרכיי (רבקה, 4.8.12)

השנה אני השתמשתי ביומן שלך והוא מאד עזר לי, הייתי רוצה שכל הצוות שלי ייעזר בו. (מרגלית פ. 8.8.12)

טל שלום, רציתי להודות לך ולברך אותך על היוזמה להוצאת “עוזר אישי”. התחלתי לעבוד עם היומן בספטמבר ובאמצעותו הצלחתי ליצור שינוי משמעותי בניהול הזמן  ובמילוי משימות ועבורי הוא ממש “עוזר אישי חכם”. אני ממש לא זזה בלעדיו. אני עו”ס קלינית ופסיכותרפיסטית  המלצתי על היומן למטופלים ואני רואה שיפור משמעותי אצל כולם. אז המון תודה ואני מקווה שתמשיכי להוציא אותו בשנים הבאות. (הילה 21.2.11)

מבנה היומן הגודל, והתוכן מצוינים (חיים מ.  1.7.12)

“פשוט המצאה גאונית” (מילי ג. 30.7.12)

“רציתי להודות על היומן (אני פסיכולוגית) ואני מאוד מרוצה ממנו!! הוא מארגן, ברור, יש בו הרבה מקום ופשוט הוא נוח!! תודה רבה, פשוט מקסים (דבורה ו. 17.6.12)

היומן שלך הציל אותי בשנה שעברה, הצלחתי לקבוע יעדים חודשיים ושבועיים, לעמוד בהם והכי חשוב – לזכור אותם ולהיות ממוקד במשימות הרלוונטיות ולא באלו שפתאום קופצים לי לראש (אמרי.א 26.8.12)

רציתי להגיד שאני מוקסמת מהיומן. זאת שנה שניה שאני קונה אותו לעצמי ולכל מכריי (זה לא זול) וגם ממליצה לכל אחד שיוצא לי. היוזמה מבורכת וגם היומן כי אני מאוד בררנית ביומנים. (אורית. 28.8.12)

שמעתי המון המלצות על היומן הזה ועל יעילותו והוא אכן מאוד נח ויעיל. (אסתר ע. 15.9.12)

כל כך שמחתי לראות שמישהו סוף סוף בנה יומן כפי שהוא צריך להיות ויש מקום לכל התכנונים והדברים הכלליים. הרגשתי צורך להודות לך באופן אישי. אז תודה! (לימור ר. 18.8.11)