כמעט כל עצמאי או עצמאית שמגיעים אליי אומרים: “אני מאד אוהב את העבודה שלי אבל הבעיה שלי היא שיווק”. בין אם זה צלמת או מעצב, פסיכולוג או קוסמטיקאית, עורך דין או בעלי חנות – התחושות על פני המקצועות השונים דומות באופן מפתיע.

 בפועל, וזאת אני אומרת מתוך עשרות רבות או יותר של עצמאיים שעבדתי איתם –  זו אף פעם לא בעיה של שיווק. תמיד יש שם דברים אחרים שצריך להבין אותם כדי להצליח כעצמאי. כמובן שגם בשיווק נתעסק ובסופו של דבר העבודה שלך תימדד תכל’ס בשיפור בכמות העבודה והלקוחות, אך הדרך לשם תפתיע אותך.

אימון לעצמאיים עוסק בדיוק בזה. בהבנת החסמים שלך כעצמאי ובביצוע בפועל של משימות שמצאנו לנכון יחד שחשובות כדי להתמודד עם החסמים האלה. מכאן שחלק מהעבודה כאן הוא שינוי התפיסה והזהות המקצועית וחלק – ביצועית.

למיטב ידיעתי, התהליך הוא גם הוצאה מוכרת לעסק והוא אפקטיבי מאד כי ההשקעה הכספית מחזירה את עצמה בלקוחות חדשים ובגדילת העסק.

עבודה עצמאית עבור הרבה אנשים היא מהות, יש בה הרבה הגשמה ואוטונומיה. עבורי זה ענין ערכי משמעותי להצליח לעזור לאנשים לממש את היכולות המקצועיות שלהם מעבר למסגרות הרגילות ולמבנים החברתיים המקובלים.

לרב, כמו במרבית התהליכים שאני עושה, נפגש בתחילה מספר פגישות ברציפות ולאחר מכן נרווח את המפגשים ונפגש לעיתים רחוקות יותר ונעקוב אחרי התפתחות הדברים.

אשמח מאד להיות חלק מהדרך שלך.