(אחרי התעודות והסיפורים תמצאו למטה את הפרטים הטכניים על ההליך, עלויות וכו)

המילה הטובה ביותר לתאר את העבודה שלי היא תכל’ס. תכל’ס עם עומק, רקע וידע. אני עובדת עם אנשים על התפקוד היומיומי שלהם, על הפן המעשי והיומיומי של חייהם בדגש על כלים, פתרונות, תובנות רגשיות, אקטיביות, ביצועיות, ארגון ויישום.

אנשים מגיעים אליי כשהם רוצים לעשות יותר, או לעשות בדרך נכונה יותר. דחיינות, תפקוד לא יעיל, קשיים בעבודה או בלימודים, ניהול זמן לקוי – הם לרב במוקד הענין. בפגישה הראשונה אנו מבינים מה על הפרק, מאבחנים בצורה חדה יותר את הדברים, מחדדים את המטרות, מבינים את הקשיים ומחליטים אם נכון לצאת לדרך.

אורך התהליך משתנה מאדם לאדם. בתחילת התהליך נפגשים אחת לשבוע או שבועיים  ולאחר שמגיעים למקום טוב ויציב יותר מפחיתים בתדירות. יש אנשים שאני עובדת עימם מספר חודשים ואחרים שנה או יותר.

התקשורת בין הפגישות חשובה למדיי ותורמת לתהליך – מיילים וסמס תכופים הם חלק מהמחוייבות שלי כלפייך.

העומק הוא ברמת התקשורת, בהשכלה, בהבנה של מורכבויות, בנסיון. זה לא תהליך טכני של “יאללה קדימה” אלא תהליך שמגובה בידע מקצועי ורציני.

קצת עליי:

מאמנת תפקודית ומטפלת התנהגותית קוגניטיבית. עובדת עם מבוגרים בלבד, לרב בטווח גילאים של 20 עד 50.

בוגרת החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב,
התוכנית “אימון במגמת פסיכותרפיה” באוניברסיטת תל אביב
והתוכנית לפסיכותרפיה התנהגותית – קוגניטיבית בתל השומר, CBT.

מבצעת בימים אלה מחקר על עצמאים קטנים באוניברסיטת חיפה,
מאמנת בכירה מטעם לשכת המאמנים.

עובדת בשיתוף פעולה יומיומי עם פסיכיאטרים בכירים, פסיכולוגים, מטפלים ואנשי מקצוע.
עבדתי בעבר במרפאת קשב וריכוז למבוגרים של בי”ח “הדסה”, בבית ספר “הבית של תמר” ועוד. מתנדבת לאורך השנים עם בני נוער (למרות שלא עובדת בקליניקה עם בני נוער, אבל אוהבת אותם מאד) בעמותת על”ם, בארגון הנוער הגאה ועוד.

עוסקת באימון תפקודי משנת 2004, עבדתי עד כה עם מאות אנשים שונים ומגוונים . חיה בין הכפר לעיר, העשייה והמנוחה ואוהבת את שניהם מאד – טקסטים, מקומות, אתגרים, יוזמות חדשות וקשר אנושי הם מקור משמעות עצום עבורי.

פרטים טכניים:
בעלת קליניקה פרטית בתל אביב, בכניסה לעיר בקרבת ככר המדינה. עובדת בשעות היום עד שלוש, שכירים מגיעים לפגישות על הבוקר לפני העבודה ואחרים בשעות החביבות עלינו כעצמאיים, מעשר ואילך. עורכת גם פגישות בסקייפ אשר מתאימות ונוחות מאד לישראלים הגרים בחו”ל ולאנשים שרוצים לשלב פגישות סקייפ עם פגישות פנים מול פנים משיקולי יעילות ומרחק. בעלת ידע מעמיק ונסיון בצורת עבודה זו.

פגישה אורכת חמישים דקות ועולה 400 שח. בהמשך ניתן בהחלט לעשות חצאי פגישות ב-200 שקלים. לאחר מרבית הפגישות אני שולחת סיכום פגישה במייל. המחיר כולל מיילים וסמס שוטפים למעקב בין הפגישות כך שיתכן שתגיעו לשתי פגישות בחודש אך בפועל נהיה בקשר מדיי יומיים -שלושה.

לשאלות והתלבטויות – אל תהססו. כל שאלה היא לגיטימית.
הדרך היעילה ביותר להשיג אותי היא לשלוח סמס או מייל ואני חוזרת

Talkapel@gmail.com
054-3020641